Starten met DelftShip free op Mac computer

DELFTship forum Hull modeling Starten met DelftShip free op Mac computer

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • #34690
      Bert Geffen
      Participant

      Ik heb Delftship free gedownload om op mijn Mac te installeren. Op de Mac staat Parallels met Windows XP. Ik ben echter niet zo vertrouwd met de Windows omgeving.
      Ik heb ook andere bestanden met Tutorials en zo gedownload in de hoop dat dit pdf’s zouden zijn maar het zijn onbekende bestanden die op Mac niet leesbaar zijn.
      Ik heb twee zelf getekende scheepsplannen gemaakt in Adobe Illustrator (Mac). De hoofdlijnen (grootspant, waterlijn e.d. zijn bepaald. Het zijn gevectoriseerde tekeningen. Kan ik zo een tekening in DS importeren? In Illustrator is het mogelijk om er een dxf bestand van te maken (evenals een jpg).
      Wij hebben een cnc freestafel staan waarop we al voor diverse zeiljachten mdf spanten gefreesd hebben (dxf bestanden gekregen van jacht architecten) voor epoxy-woodcore bouwmethode.
      Hubert.

Viewing 0 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.